Menu

Президент Байден закликав Сенат швидше схвалити допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню

Читать на русском

Президент Байден закликав Сенат швидше схвалити допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню

Президент Байден закликав Сенат швидше схвалити допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню

Президент Джо Байден заявив, що ухвалення Палатою представників законопроєктів про допомогу іноземним державам надсилає всьому світу "чітке повідомлення" про лідерство Америки.

Про це повідомляє Голос Америки

"Сьогодні члени обох партій у Палаті представників проголосували за просування наших інтересів національної безпеки та чітке повідомлення про силу американського лідерства на світовій арені".

Байден наголосив, що законодавці проявили єдність, відстоюючи інтереси США у світі.

"У цей критичний переломний момент вони об’єдналися, щоб відповісти на заклик історії, ухваливши терміново необхідне законодавство про національну безпеку, за яке я боровся місяцями", – ідеться в заяві Байдена.

Президент США закликав Сенат швидко проголосувати цей законопроєкт і надіслати його "на мій стіл, щоб я міг підписати його як закон, і ми могли швидко відправити зброю та обладнання в Україну для задоволення її термінових потреб на полі бою".

Частиною ухваленого Палатою представників законодавства є пакет допомоги Україні на понад 60 мільярдів доларів, загальний пакет складає близько 95 мільярдів доларів на допомогу Україні, Тайваню, Ізраїлю та гуманітарну допомогу мешканцям Сектора Газа.

Із загальної суми на безпеку України на 60,8 млрд доларів близько 23 мільярди доларів буде використано для поповнення американської зброї, запасів і об’єктів, а понад 11 мільярдів доларів підуть на фінансування поточних військових операцій США в регіоні.