Menu

Масові звільнення у світових технологічних гігантах тривають: Dell скоротить понад 6 тисяч працівників

dell

Корпорація Dell Technologies Inc. має намір скоротити 6,65 тис. робочих місць, що відповідає 5% глобального штату компанії.

Об этом сообщает Компромат


Про це головний операційний директор Джефф Кларк повідомив у листі співробітникам, передає Bloomberg.

За його словами, компанія опинилася у складній ситуації через різке падіння попиту на персональні комп’ютери, який значно зріс після початку пандемії коронавірусу.

За попередніми даними консалтингової компанії IDC, поставки персональних комп’ютерів різко впали в четвертому кварталі 2022 року, при цьому продажі Dell впали на 37% порівняно з тим же періодом 2021 року. Dell отримує близько 55% свого доходу від ПК.

Штат Dell після запланованих скорочень стане мінімальним за шість років, зазначає Bloomberg. Лише третина співробітників компанії перебуває у США.

Читайте також: Американська ІТ-компанія Astound Commerce звільнить 15% працівників в Україні

Останніми місяцями цілий ряд глобальних компаній у технологічному секторі оголосили про масові звільнення, у тому числі і найближчі конкуренти Dell. Зокрема, HP Inc. у листопаді оголосила про скорочення 6000 працівників. Cisco Systems Inc. і International Business Machines Corp. заявили, що звільнять близько 4000 працівників.

За даними консалтингової компанії Challenger, Gray & Christmas Inc, у 2022 році технічний сектор оголосив про скорочення 97 171 робочих місць, що на 649% більше, ніж у попередньому році.

Источник: Компромат ГРУПП