Menu

Борчиня Вікторія Заєць з Козина виборола "золото" на змаганнях у Львові

Борчиня Вікторія Заєць з Козина виборола

Спортсмени з Козинської територіальної громади успішно виступили на Чемпіонаті України з вільної боротьби у Львові

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на телеграм-канал Обухів first!

Нещодавно у місті Львів відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед студентів 2024. У складі збірної команди Київської області виступали спортсмени з Козинської територіальної громади

У національній першості взяли участь 210 борців із 28 закладів вищої освіти. Серед учасників козинські борці, вихованці тренера Олександра Волошина — Поліщук Євгеній, Костянтин Мірошник, Заєць Вікторія.

За результатами змагань:

• Перше місце у ваговій категорії 63 кг серед жінок посіла Вікторія Заєць і стала чемпіонкою з вільної боротьби серед студентів 2024 р.
  • У бронзовому фіналі у ваговій категорії 86 кг трішечки не вистачило сил на перемогу Костянтину Мірошнику, він поступився спортсмену з Львівщини і увійшов до четвірки кращих борців України.

Нагадаймо, що спортсмен із Обухівщини Данііл Часовський виборов чемпіонське звання на XIII всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, який завершився 21 липня в Івано-Франківську.