Menu

Справа скандального постачальника Міноборони Гринкевича пішла до суду

Читать на русском Read in English

Справа скандального постачальника Міноборони Гринкевича пішла до суду
Справа скандального постачальника Міноборони Гринкевича пішла до суду

За пропозицію хабаря у $500 тис. Ігорю Гринкевичу загрожує до 8 років в’язниці.

Львівський бізнесмен постане перед судом. Його підозрюють у спробі дати хабаря одному з керівників Головного слідчого управління ДБР у розмірі 500 тисяч доларів, повідомляє Державне бюро розслідувань.

У ДБР не називають ім’я та прізвище бізнесмена, але очевидно, що йдеться про скандальну справу Ігоря Гринкевича.

Правоохоронці нагадали, що бізнесмен хотів дати хабаря за "допомогу" у поверненні вилученого майна, а також закриття кримінального провадження щодо підконтрольних йому компаній – одних із найбільших постачальників Міністерства оборони.

Чиновник ДБР одразу повідомив своєму керівництву про те, що бізнесмен намагається дати йому хабаря. Після цього підозрюваний призначив йому зустріч у ресторані, де передав готівку. Його одразу затримали співробітники ДБР.

Наразі бізнесмену загрожує до 8 років в’язниці з можливістю конфіскації майна.

Нагадаймо, правоохоронці також розслідують справу про незаконне присвоєння бюджетних коштів під час постачання Міноборони майна неналежної якості. У цьому підозрюють компанії, які підконтрольні Ігорю Гринкевичу. За цим фактом продовжується досудове розслідування.

Про підозру оголосили не лише Ігореві Гринкевичу, а й його синові Роману. Загалом компанії Гринкевича не виконали замовлення Міноборони на 1,5 млрд гривень. Вони мали передати одяг для солдатів. Збитки державі оцінюються у понад 1 млрд гривень.