Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Руслан Сольвар: «Я докладу всіх зусиль, щоб виконати свої обов’язки по максимуму»
Руслан Сольвар: «Я докладу всіх зусиль, щоб виконати свої обов’язки по максимуму»

30

Апр 2017

Руслан Сольвар: «Я докладу всіх зусиль, щоб виконати свої обов’язки по максимуму» Избранное

«Проїхавшись по селах і невеличких містах, бачиш на власні очі, скільки ще тут є проблем і скільки ще всього треба зробити. Але потрошку будемо вирішувати усі питання. Початок покладено: лікарню у Фастові ми відкрили, дороги будемо ремонтувати, людей підтримаємо. Принаймні я докладу всіх зусиль, щоб виконати свої обов’язки по максимуму», говорить про свою роботу Руслан Сольвар.

 

Незважаючи на щільний графік візитів, Руслану Сольвару вдалося поспілкуватися з жителями району, вислухати їхні прохання. А пізніше, разом зі своїми помічниками, він ще раз проаналізував проблеми і потреби району, а наступного разу приїхав із конкретними пропозиціями та допомогою.

 

Також люди, скориставшись нагодою поспілкуватися з депутатом, просили його не залишати поза увагою й проблеми, які турбують усю громаду: ремонт доріг, транспортне забезпечення сіл району, технічне забезпечення сільських будинків культури, питання впровадження оптимізації медичних закладів та добудови незакінчених об’єктів, допомога школам і лікарням. Депутат подякував сельчанам за довіру і закликав їх звертатися до громадської приймальні депутата з будь-яких проблемних питань.

 

Окремо варто відмітити, що з початку роботи Верховної Ради України VIII скликання Руслан Сольвар жодного разу не звертався до апарату ВРУ щодо відшкодування за оренду житла, жодного разу не отримував компенсації за перельоти та проїзд залізничним транспортом. Свою заробітну платню від держави депутат повністю витрачає на благодійність.

 

Народний депутат України Руслан Сольвар щиро вірить у те, що робить, та не боїться перешкод. Його діяльність направлена як на матеріальну підтримку окремих верств населення, так і на розвиток культурно-освітньої сфери.

 

logo

О сайте

Обзор последних новостей в Украине и мире, скандалы, сенсации, рейтинги политиков, выборы, курс валют, события, которые уже стали историей – интересные материалы, статьи, только достоверная информация представлена на страницах нашего сайта. Новости без цензуры от независимых авторов, актуальная тема дня, события, которые потрясли Киев и другие населенные пункты страны, хроника главных событий в мире. Мы работаем для тех, кто идет в ногу со временем, кто не равнодушен к существованию страны и жизни людей, которые здесь живут.

Постскриптум: «Сила – в правде», - таков принцип, по которому живет и работает нардеп Руслан Сольвар. Наш сайт содержит блог известного политика, человека и личности с большой буквы. Материалы блога не только политической тематики – в них жизнь простого народа. Незаангажированные материалы сайта помогут сформировать собственное объективное мнение. Присоединяйтесь к команде лидеров.

 

Журнал