Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Руслан Сольвар ініціював реконструкцію лікарні в Фастові
Руслан Сольвар ініціював реконструкцію лікарні в Фастові

24

Апр 2017

Руслан Сольвар ініціював реконструкцію лікарні в Фастові Избранное

Стара будівля колишнього інфекційного відділення районної лікарні у Фастові переживає новий розквіт. В останній тиждень квітня була завершена повна її реконструкція за всіма державними стандартами та новими будівельними нормами. Ініціатором виступив народний депутат України Руслан Сольвар: саме він добився виділення субвенції з державного бюджету для лікарні в Фастові.

  

Наразі йде підготовка до встановлення обладнання, і невдовзі у Фастові функціонуватиме нове сучасне відділення гемодіалізу, в котрого є лише декілька аналогів по всій Україні. Хвороби нирок, задля якого використовують гемодіаліз — позаниркове очищення крові — є серйозною проблемою для багатьох українців. За допомогою сучасного обладнання можна буде успішно лікувати гостру та хронічну ниркову нестачу, отруєння деякими речовинами та передозування лікарськими препаратами, тощо.

 

«Нові просторі кабінети з сучасним обладнанням і кваліфікований персонал, який працюватиме для фастівчан і жителів району крок у майбутнє медицини. Сподіваюсь, що ми і надалі розвиватимемо галузь охорони здоров`я на 91-му окрузі», заявив Руслан Сольвар.

 

Нагадаємо, що ініціатива депутату стосовно реконструкції та повторного відкриття відділення гемодіалізу викликана нагальною потребою: жителі Фастова раніше не могли провести відповідні процедури в своєму місті та змушені були їздити або до Києва, або до інших міст. Щоб запобігти зайвим витратам з боку містян, народний депутат Руслан Сольвар сприяв встановленню найсучаснішого обладнання в самому Фастові.

logo

О сайте

Обзор последних новостей в Украине и мире, скандалы, сенсации, рейтинги политиков, выборы, курс валют, события, которые уже стали историей – интересные материалы, статьи, только достоверная информация представлена на страницах нашего сайта. Новости без цензуры от независимых авторов, актуальная тема дня, события, которые потрясли Киев и другие населенные пункты страны, хроника главных событий в мире. Мы работаем для тех, кто идет в ногу со временем, кто не равнодушен к существованию страны и жизни людей, которые здесь живут.

Постскриптум: «Сила – в правде», - таков принцип, по которому живет и работает нардеп Руслан Сольвар. Наш сайт содержит блог известного политика, человека и личности с большой буквы. Материалы блога не только политической тематики – в них жизнь простого народа. Незаангажированные материалы сайта помогут сформировать собственное объективное мнение. Присоединяйтесь к команде лидеров.

 

Журнал