Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства.
Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства.

18

Апр 2017

Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. Избранное

Від того, як ми їх виховуємо, розвиваємо і навчаємо – залежить доля України. Діти – це наше майбутнє.

Ми завжди стараємось відгукнутись на прохання від батьків чи вчителів, щоб допомогти малечі.

Наразі, заснований нами Благодійний фонд «Разом у майбутнє», подарував нові сучасні телевізори для навчання та ігор учням шкіл №7 і №9, що у місті Фастів.

Приємно бачити щасливі очі школярів. А як вони раділи додатковим маленьким подаруночкам - блокнотам і солодощам…????

Дай Боже здоров`я та щасливої долі нашим дітям

Народний депутат України Руслан Сольвар побував у селах Велика і Мала Снітинка, що у Фастівському районі. Завдяки отриманої за ініціативи народного обранця субвенції із державного бюджету, вдалось зробити багато важливих справ, у тому числі і забезпечити новою комп`ютерною технікою класи інформатики у школах цих двох сіл, що до втручання депутата було не можливим.

«Провідав діточок, які тепер навчаються у сучасних комп`ютерних класах. Радий, що дітки зможуть вивчати такий важливий предмет у комфортних умовах. Подивився на їх перші роботи у комп’ютерних програмах. Молодці! Так тримати», - написав Руслан Сольвар у соцмережі.

Нагадаємо, тепер у класах інформатики в школах сіл Великої і Малої Снітинки по сім сучасних комп’ютерів і нові багатофункціональні пристрої (принтер, ксерокс, сканер і т.д.).

Також Руслан Сольвар вручив малечі невеличкі подаруночки - блокноти для нотаток і солодощі.

Народний обранець пообіцяв не полишати добрі справи і надалі допомагати у розбудові міст і сіл округу.

logo

О сайте

Обзор последних новостей в Украине и мире, скандалы, сенсации, рейтинги политиков, выборы, курс валют, события, которые уже стали историей – интересные материалы, статьи, только достоверная информация представлена на страницах нашего сайта. Новости без цензуры от независимых авторов, актуальная тема дня, события, которые потрясли Киев и другие населенные пункты страны, хроника главных событий в мире. Мы работаем для тех, кто идет в ногу со временем, кто не равнодушен к существованию страны и жизни людей, которые здесь живут.

Постскриптум: «Сила – в правде», - таков принцип, по которому живет и работает нардеп Руслан Сольвар. Наш сайт содержит блог известного политика, человека и личности с большой буквы. Материалы блога не только политической тематики – в них жизнь простого народа. Незаангажированные материалы сайта помогут сформировать собственное объективное мнение. Присоединяйтесь к команде лидеров.

 

Журнал