Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Марина Порошенко та Руслан Сольвар відвідали дитячий будинок
Марина Порошенко та Руслан Сольвар відвідали дитячий будинок

12

Апр 2017

Марина Порошенко та Руслан Сольвар відвідали дитячий будинок Избранное

Подружжя Володимира та Діани Родікових переїхали з Макіївки Донецької області ще 14 червня. Саме тоді, коли там почалися активні бойові дії. Основне завдання, яке стояло перед родиною, - це забезпечення спокою для 10х дітей! 5 своїх та 5 усиновлених. Сподівання, що бойові дії будуть тимчасовими не виправдалися, тому головна сім’ї Володимир Родіков прийняв доленосне рішення – зібрати речі та покинути небезпечне місце. Його дружина Діана згадує, що проукраїнська позиція їхнім оточенням сприймалася несхвально.

А от старша 16-ти річна донька Олександра за рідною домівкою сумує, однак розуміє – дороги назад немає. Наразі, Київщина прийняла на свої землі 40 тисяч біженців. І це лише за офіційними даними, - каже очільник Київської області Володимир Шандра. Але будинок сімейного типу побудував для них Голова правління громадської організації «Новий початок» Олександр Тигов. Робити таку благочинність для нього не вперше. Раніше він подарував такий самий будинок сім’ї Чоботарьових з Краснодону.

 А от забезпечити новосельців усім необхідним взявся народний депутат від 91-го округу Руслан Сольвар. Сім’я Родікових забезпечена необхідними предметами побуту, засобами особистої гігієни та іншим. Допомагає багатодітним сім’ям нардеп не вперше. Рік тому багатодітна сім’я зі Сквирщини отримала у подарунок від Руслана Сольвара будинок.

Відвідала захід й перша леді країни, багатодітна мати Марина Порошенко. Вона каже: допомогати один одному в такий важкий час не тільки потрібно, але й необхідно.

Мирослава Столяр

logo

О сайте

Обзор последних новостей в Украине и мире, скандалы, сенсации, рейтинги политиков, выборы, курс валют, события, которые уже стали историей – интересные материалы, статьи, только достоверная информация представлена на страницах нашего сайта. Новости без цензуры от независимых авторов, актуальная тема дня, события, которые потрясли Киев и другие населенные пункты страны, хроника главных событий в мире. Мы работаем для тех, кто идет в ногу со временем, кто не равнодушен к существованию страны и жизни людей, которые здесь живут.

Постскриптум: «Сила – в правде», - таков принцип, по которому живет и работает нардеп Руслан Сольвар. Наш сайт содержит блог известного политика, человека и личности с большой буквы. Материалы блога не только политической тематики – в них жизнь простого народа. Незаангажированные материалы сайта помогут сформировать собственное объективное мнение. Присоединяйтесь к команде лидеров.

 

Журнал