Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Сольвар Руслан – амбіційний, цілеспрямований народний депутат
Сольвар Руслан – амбіційний, цілеспрямований народний депутат

12

Апр 2017

Сольвар Руслан – амбіційний, цілеспрямований народний депутат Избранное

«Я – Українець» - з гордістю каже Руслан Сольвар про себе. Народився він і розпочав свій життєвий шлях в Україні в звичайній сільській, але поважній родині, якою дуже пишається. Його мати – вчителька в школі для дітей з вадами мовлення, а батько – юрист, який і досі безкоштовно допомагає всім нужденним.

З самого дитинства Руслан був наполегливим і дуже працелюбним хлопцем, майже весь свій час присвячував навчанню та допомозі батькам. Мабуть, саме через, це подорослішавши він самостійно зміг добитися всіх тих висот, які вже підкорені ним.

Досягаючи всіх тих вершин, він не забував ані своєї родини, ані місць де він народився і виріс – завжди допомагав і словом, і ділом. Так вже його навчили батьки – «Людям треба допомагати!» - часто любить казати його батько.

Тому й недивно, що найголовнішою і найзаповітнішою його мрією було і залишається бажання допомагати людям. Не тільки знайомим, але й взагалі – українцям. Саме тому, набравшись управлінського та життєвого досвіту, Сольвар Руслан вирішив іти в політику.

logo

О сайте

Обзор последних новостей в Украине и мире, скандалы, сенсации, рейтинги политиков, выборы, курс валют, события, которые уже стали историей – интересные материалы, статьи, только достоверная информация представлена на страницах нашего сайта. Новости без цензуры от независимых авторов, актуальная тема дня, события, которые потрясли Киев и другие населенные пункты страны, хроника главных событий в мире. Мы работаем для тех, кто идет в ногу со временем, кто не равнодушен к существованию страны и жизни людей, которые здесь живут.

Постскриптум: «Сила – в правде», - таков принцип, по которому живет и работает нардеп Руслан Сольвар. Наш сайт содержит блог известного политика, человека и личности с большой буквы. Материалы блога не только политической тематики – в них жизнь простого народа. Незаангажированные материалы сайта помогут сформировать собственное объективное мнение. Присоединяйтесь к команде лидеров.

 

Журнал