Главная>>Новости>>Ми маємо посилити відповідальність організаторів масових заходів
Ми маємо посилити відповідальність організаторів масових заходів

18

Апр 2017

Ми маємо посилити відповідальність організаторів масових заходів

В Новости

Народний депутат України та координатор МДО з реформування податкового, митного та земельного законодавств Руслан Сольвар заявляє про необхідність посилення відповідальності організаторів масових заходів за безпеку його учасників. Про це народний обранець заявив коментуючи трагічні події під Верховною Радою 31 серпня.

«Необхідно ініціювати зміни до законодавства з тим, щоб організатор масового заходу ніс не лише адміністративну чи кримінальну відповідальність за порушення громадського порядку, в результаті яких завдано шкоди життю чи здоров’ю громадян, а й матеріальну. Якщо завдав шкоди здоров’ю правоохоронця, відшкодуй повну вартість лікування! І це має стосуватися не лише порушника, а й політичної сили чи політичного лідера, які закликали натовп до бійки з правоохоронцями», - зазначив Р. Сольвар.
Депутат також повідомив, що він займається вивченням практики інших країн щодо забезпечення безпеки масових заходів та ініціює відповідні зміни до законодавства. Зокрема, мова може йти про такі заходи, як встановлення рамок металошукачів та обов’язкову перевірку осіб, які планують взяти участь у мітингу чи акції протесту.

logo

О сайте

Обзор последних новостей в Украине и мире, скандалы, сенсации, рейтинги политиков, выборы, курс валют, события, которые уже стали историей – интересные материалы, статьи, только достоверная информация представлена на страницах нашего сайта. Новости без цензуры от независимых авторов, актуальная тема дня, события, которые потрясли Киев и другие населенные пункты страны, хроника главных событий в мире. Мы работаем для тех, кто идет в ногу со временем, кто не равнодушен к существованию страны и жизни людей, которые здесь живут.

Постскриптум: «Сила – в правде», - таков принцип, по которому живет и работает нардеп Руслан Сольвар. Наш сайт содержит блог известного политика, человека и личности с большой буквы. Материалы блога не только политической тематики – в них жизнь простого народа. Незаангажированные материалы сайта помогут сформировать собственное объективное мнение. Присоединяйтесь к команде лидеров.

 

Журнал