Ботсад Гришка розпродає тропічні рослини перед холодним сезоном

30

Нояб -0001

Ботсад Гришка розпродає тропічні рослини перед холодним сезоном

В Статьи

Фото: Alan Chen, Unsplash Об этом сообщает 0352ua.com со ссылкой на СМИ.У ботанічному саду імені Гришка, що на Печерську, розпродають частину тепличних рослин напередодні зимового сезону.

Водночас у соцмережах поширилося оголошення про те, що в ботсаду закривають кілька теплиць, тож співробітники розпродають «мовчазних домашніх улюбленців» – азалій, камелій, рододендронів, фікусів – «задешево», щоб вони не загинули. В оголошенні також наводиться телефон такої собі Ірини.

У ботсаду стверджують, що це повідомлення не узгоджувалося відділом тропічних рослин, і про «грандіозний розпродаж» не йдеться.

«Ми дійсно можемо запропонувати широкий асортимент рослин, однак оголошення не є відображенням реальної суті справ, і “великі фікуси задешево” ніхто не продає», – заявила Людмила Буюн, завідувачка відділу тропічних та субтропічних рослин.Вочевидь, таку заяву завідувачка зробила через те, що чимало користувачів соцмереж сприйняли оголошення як повідомлення про кризу в ботсаду.

Наразі на сайті Ботсаду є посилання на перелік рослин на продаж. Наприклад, 10-річний фікус Бенджаміна можна було купити за 1000 гривень. Також зазначено, що рослину можна взяти в оренду – за 30% її вартості на добу.

Проте любителі рослин у соцмережах зазначають, що перелік не завжди відповідає дійсності.

У жовтні 2014 року BBC Україна робила репортаж про один із таких розпродажів. Перед початком опалювального сезону в ботсаду ущільнюють теплиці, щоби зекономити на опаленні. Деякі теплиці – а більшість із них не ремонтувалися з 1960-70-х років – консервують до весни, тому й продають частину рослин.

Так, 2014 року звільнили п’ять теплиць. Покупці, які прийшли за рослинами, вважали, що рятують їх від вірної загибелі.

При цьому не йдеться про закриття оранжерейного комплексу з колекцією тропічних і субтропічних рослин, яка налічує три тисячі видів.

Читайте також: Вчені: кімнатні рослини очищують повітря не краще, ніж пара старих шкарпеток

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/10/07/botsad-gryshka-rozprodaye-tropichni-roslyny-pered-holodnym-sezonom/”

logo

О сайте

Обзор последних новостей в Украине и мире, скандалы, сенсации, рейтинги политиков, выборы, курс валют, события, которые уже стали историей – интересные материалы, статьи, только достоверная информация представлена на страницах нашего сайта. Новости без цензуры от независимых авторов, актуальная тема дня, события, которые потрясли Киев и другие населенные пункты страны, хроника главных событий в мире. Мы работаем для тех, кто идет в ногу со временем, кто не равнодушен к существованию страны и жизни людей, которые здесь живут.

Постскриптум: «Сила – в правде», - таков принцип, по которому живет и работает нардеп Руслан Сольвар. Наш сайт содержит блог известного политика, человека и личности с большой буквы. Материалы блога не только политической тематики – в них жизнь простого народа. Незаангажированные материалы сайта помогут сформировать собственное объективное мнение. Присоединяйтесь к команде лидеров.

 

Журнал