Супрун: трагедія MH17, атака в Солсбері та бомбардування у Сирії – це ліки від втрати пам’яті

30

Нояб -0001

Супрун: трагедія MH17, атака в Солсбері та бомбардування у Сирії – це ліки від втрати пам’яті

В Статьи

Рештки Боїнгу МН-17

5 років тому Росія вбила 300 людей в небі над окупованим Донбасом. На борту Боїнга MH17 були громадяни Нідерландів, Малайзії, Бельгії, Австралії, Індонезії. Об этом сообщает kontr-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Весь цей час рідні вбитих жертв шукали правди та вимагали покарати винних. Фактично сьогодні вже відомо, кому належала установка "Бук", звідки її привезли на територію України, хто дозволив це перевезення та координував його. Так само весь світ знає, хто розв’язав цю війну та вбиває українців.

Більше про катастрофу МН-17: Збитий Boeіng-777 у цифрах: інфографіка

Місяць тому були офіційно названі імена перших підозрюваних – це троє росіян та українець, що перейшов на бік терористів. Вони були безпосередньо причетні до збиття малазійського боїнга.

Але Кремль і далі продовжує брехливо відкидати звинувачення. І хоча наразі є підозри лише для окремих росіян, Нідерланди та Австралія офіційно звинуватили державу Росія в збитті літака, на якому були їхні громадяни.

13 тисяч вбитих українців, трагедія #MH17, атака в Солсбері та бомбардування цивільних у Сирії – це ліки від втрати пам’яті для нас із вами та для всього світу. Коли запрошуєте вбивць за один стіл, не треба потім дивуватися.

Все що потрібно знати про збиття рейсу MH17 у цифрах / Інфографіка 24 каналуВсе що потрібно знати про збиття рейсу MH17 у цифрах / Інфографіка 24 каналу

Важливо: Збиття MH17: Затриманий Цемах може стати ключовим свідком на суді у Нідерландах

blog_ava
Прогноз погоды на 18 июля: Запад и Север – в дождях, на Востоке и Юге – сухо и жарко
сегодня
367
Автор: Блог Соцсети

Джерело статті: “http://24tv.ua/ru/suprun_tragediya_mh17_ataka_v_solsberi_ta_bombarduvannya_u_siriyi__tse_liki_vid_vtrati_pamyati_n1180455”

logo

О сайте

Обзор последних новостей в Украине и мире, скандалы, сенсации, рейтинги политиков, выборы, курс валют, события, которые уже стали историей – интересные материалы, статьи, только достоверная информация представлена на страницах нашего сайта. Новости без цензуры от независимых авторов, актуальная тема дня, события, которые потрясли Киев и другие населенные пункты страны, хроника главных событий в мире. Мы работаем для тех, кто идет в ногу со временем, кто не равнодушен к существованию страны и жизни людей, которые здесь живут.

Постскриптум: «Сила – в правде», - таков принцип, по которому живет и работает нардеп Руслан Сольвар. Наш сайт содержит блог известного политика, человека и личности с большой буквы. Материалы блога не только политической тематики – в них жизнь простого народа. Незаангажированные материалы сайта помогут сформировать собственное объективное мнение. Присоединяйтесь к команде лидеров.

 

Журнал